KONST / Litografier / Färglitografier 16143095
nr 1614 3095
Peter Tillberg
(1946-2016), Sverige
Färglitografier, 2 st, Dagfjärilar, Handkolorerade. Signerad, numrerad 1/70, daterad -92, oramade lösa blad. Färglitografi. Bladets mått: 62x45
Peter Tillberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1946, död 2016.
Utrop:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:30:07
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Peter Tillberg
Läs mer om Peter Tillberg